Znajdź nocleg bez pośredników

 

Spanie.pl

 

Sanatorium Uzdrowiskowe "CHEMIK" Ciechocinek

Adres obiektu Widok 13, 87-720 Ciechocinek
 

Dodaj opinię
 


 


Pokaż opinie dotyczące cech:
 


 

 

Opinie 1-3 z 3

 
 

Jagna Nowicka
Dodano: 2015-08-24
Pobyt od: 2015-08-02 do 2015-08-16
 
 
 

Nie polecam.Chyba że ktoś chce wrócić do usługi hotelowej i zabiegowej z czasów PRL to "Chemikiem" będzie usatysfakcjonowany.Bardzo dobra kuchnia ale nie jechałam, żeby się najeść.Na cuchnącą pościel moje ciało zareagowało alergią. Leżenie /10minut/ w kranówie w "Chemiku" nazywa się kąpielą kwasowęglową.Polecam osobom, które chcą smacznie i obficie jeść i korzystać z licznych propozycji k.o.Jeśli szukasz dobrych zabiegów i znośnej usługi hotelowej,to nie zbliżaj się do "Chemika"


 
 

Teresa B.
Dodano: 2015-07-09
Pobyt od: 2015-06-28 do 2015-07-05 IP: xx.128.33.132
 
 
    

Zwykle nie zabieram głosu w internecie, ale jak czytam komentarz Zuzanny to zastanawiam się, czy aby myślimy o tym samym sanatorium Chemik w Ciechocinku. Znam różne ośrodki, i m.in. Chemik i uważam, że pod każdym względem to dobre sanatorium. Przytulnie, czysto i jakoś nigdy nic mi nie śmierdziało. Super baza zabiegowa i bez przesady, ale bardzo dużo różnych zabiegów, jadalnia z przesmacznym jedzonkiem. A i obsłudze też nic nie można zarzucić - kompetentny i życzliwy personel na czele z cudowną Panią Bożenką od imprez. Z czystym sumieniem mogę polecić! A zaparkować auto zawsze można w mieście, pewnie ze 3 ł za godzinę :)


 
 

Lucyna J.
Dodano: 2012-12-18
Pobyt od: 2012-11-21 do 2012-12-19
 
 
    

Witam!!!nie zauważyłam wiele opinii o sanatorium Chemik w Ciechocinku więc postanowiłam napisać kilka zdań . Cały Personel w Chemiku bardzo miły ,lecz trzeba wyróżnić tutaj panią Bożenkę(KO)przemiła i cudowna osoba zawsze uśmiechnięta , miła, ciepła oraz serdeczna ,posiłki bardzo smaczne, kelnerki miłe i uczynne . Dwa razy w tygodniu wieczorem można było skorzystać z wieczorku tanecznego- byłam z mężem i wybawiliśmy się za wszystkie czasy ,pan Marcin spisywał się cudownie przemiły człowiek profesjonalnie przygrywał nam do tańca .Oczywiście nie można pominąć pań z Sali gimnastycznej(Dorotka, Maryla i Ewa )rewelacyjne kobiety zawsze serdeczne i pomocne choć czasem dostaliśmy wycisk ale to było z uśmiechem i serdecznością . Warunki socjalne dobre pani Ania uczynna i miła . Cała baza zabiegowa jest na miejscu a to jest naprawdę ważne . Atrakcji też nie brakowało, były wycieczki ,spotkania ,koncerty, pokazy…. Samo miasteczko śliczne, park ,tężnie , grzybek wszystko piękne, ale uważam że latem wszystko to jest o wiele ładniejsze i urzekające nie narzekaliśmy i cieszymy się że mogliśmy spędzić tutaj tak cudowny czas ( mówią ze pierwsze sanatorium pamięta się i miło wspomina ) wiem że tak będzie :))). Pozdrawiam


Opinie 1-3 z 3

 

Dodaj wpis do księgi gości

 

Obiekt polecam na wyjazdy:

 


Oceń standard lokalu wg kryteriów:

 
12345Nie dotyczy
Czystość:*
Jakość do ceny:*
Lokalizacja:*
Obsługa:*
Wyposażenie:*
Wyżywienie:*
Zgodność z ofertą:*
 


Szczegóły wpisu:

  • Od: do:
 
 
 

Ciechocinek w przewodniku

Tężnie solankowe

Ciechocinek – najsłynniejsze uzdrowisko w Polsce

Od wielu dziesięcioleci położony na Kujawach Ciechocinek słynie ze swoich leczniczych właściwości.

Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie